کتاب فرزندان سانچز

اثر اسکار لوییس از انتشارات هرمس - مترجم: حشمت الله کامرانی-دهه 1960

یک کار پیشگام از یک انسان شناس پیتر، کودکان سانچز در سراسر جهان به عنوان یک دستاورد آبریز در مطالعه فقر تحقیقاتی منحصر به فرد صمیمی، به عنوان پر زحمت امروز به عنوان زمانی که آن را برای اولین بار منتشر شد.   این داستان حماسی خانواده سانچز است که به طور کامل توسط اعضای آن Jesús، پدرسالار 50 ساله و چهار فرزند بزرگسالش، به عنوان زندگی خود در شهر فقیرانه شهر مکشیو که آنها به خانه می آیند، به نمایش گذاشته شده است. اسکار لوئیس، روایت شخصی شخصی فوق العاده خود را باهم ترکیب می کند، تصویری دلسوزانه اما در نهایت غم انگیز را ایجاد می کند که در عین حال هولناک و انسانی، معنویت و حرکت است. سند ارزشمند، پر از شکوه و پاتوس، کودکان سانچز به عنوان بهترین داستان به عنوان خوانده شده، با تاثیر اضافه شده است که همه، بدون شک، درست است.


خرید کتاب فرزندان سانچز
جستجوی کتاب فرزندان سانچز در گودریدز

معرفی کتاب فرزندان سانچز از نگاه کاربران
چند سال پیش این کتاب 20 را بخوانید و آن را هرگز نچشیدهام. فقط خواندن دوباره آن و آن را به عنوان قانع کننده به عنوان من آن را به یاد داشته باشید. اگر شما چیزی را برای مکزیک فراتر از سطح گردشگری احساس کنید، این کتاب شما را به آنجا خواهد برد. این کتاب در سال 1961 نوشته شده است، اما من معتقد هستم که همه چیز تغییر نکرده است. اما فراتر از آنکه در مورد یک خانواده فقیر مکزیکی باشیم، داستان یک خانواده بشر است که از انسان ساخته شده است و کسی که نمیتواند از غم و اندوه خود بیرون بیاید به منظور کمک به دیگران در مبارزه ناامید کننده خود برای زنده ماندن با روحشان دست نخورده. شخصیت ها ظاهرا مردم واقعی هستند، و اگر اینطور باشد، نویسندگان آنها را بسیار واضح درک کرده اند. علیرغم شدت شرایط و واکنش های آن، کتاب را مطالعه ای خسته کننده از فقر ندیدم - در عوض، من را ترک کرد و خواستار خواندن بیشتر درباره خانواده سانچز شد تا آنچه را که بعد از آخرین صفحه انجام داد را بخواند.

مشاهده لینک اصلی
برخی سال پیش من حال این فرصت را به ± خواندن این کتاب از طریق یک کار Universidad.Esta کار سانسور برخی از بخش های رفتارmoral و خوب است که می گفتند کهhablaba @ کارشناسی ارشد © خیکو آفات دچار @. اسکار لوئیس خواستار @ فقرcultura و فاسد تعریف از سبک زندگی یک خانواده فروتن، زندگی در یک فضای بسیار reducido.Es بسیار خام وقایع در واقعیت از برخی بخش های اجتماعی در کشور ما است. برای درک این رمان باید آن را احساس کنید، آن زندگی می کنند، به جای کسانی که سختی روزانه رنج می برند. همانند بسیاری از سازگاری های فیلم، قبل از تماشای فیلم، پیش از تماشای فیلم، خواندن کتاب را توصیه می کنم. فیلم به نظر من آنتونی کوین است که بازی می کند. به عنوان یک ± Asima پیشنهاد کوچک، به ملودی سانچز @Children، چاک Mangione گوش دادن.

مشاهده لینک اصلی
برای من شخصا \"کودکان سانچز\" کتابی درباره بشریت است. این ما را به مثبت بودن و مخالفت آن نشان می دهد؛ خودخواه و عاشقانه خشونت و مهربانی؛ حرص و طمع و رضایت؛ افتادن و خوابیدن سلیس و صداقت؛ ضعف و شفافیت؛ غرور و افتخار و غیره. برای کسی که هرکدام از شخصیت های کتاب را درک می کند یا هر کسی که در زندگی واقعی ما در آن مورد می دانیم سخت تر و سخت تر می شود. ما در پایان روز مردم قضاوت میکنیم؟ ما هرگز نمیتوانیم آنچه را که در ذهن است، بدانیم، مگر اینکه کاملا در کفشهایمان باشیم. هرچند که من را غمگین می کند تا بارها و بارها ببیند چگونه مردم تنها می توانند تصمیمات محدودی را با انتخاب گزینه های محدودی که به واسطه آنها شرایط

مشاهده لینک اصلی
اسکار لوئیس هنگام ضبط مصاحبه با خانواده سانچز مکزیکو سیتی در دهه 1950 ضبط نوار ضبط کرد. عیسی سانچس یک زن بیوه با چهار فرزند بود که روبرو، مانوئل، کنسوئولو و مارتا را بالا بردند. لوئیس مصاحبه با کودکان، در حال حاضر بزرگسالان، که هنگام ابراز خصومت خود را نسبت به عیسی، هر یک از دیگر، پلیس، دولت و زندگی به طور کلی، هرگز عقب نشینی نمی کنند. من بزرگ شدم گوش دادن به موسیقی متن فیلم ساخته شده از این مطالعه انسان شناسی. در حال حاضر، داستان منحصر به فرد خانواده سانچز بسیار جذاب است.

مشاهده لینک اصلی
اگر چه یک فیلم مستند غربی است اما من کاملا راضی نیستم. من فکر می کنم اسکار لوئیس نمی توانست مخاطبانش را در مورد صداقتش مطمئن کند. به خصوص هنگامی که مانوئل و کنسوئولو فرهنگ آمریکایی را پرستش می کنند. آن کمی برای من اذیت می شود شاید من اشتباه کنم و اینها دقیقا همانند واقعیت آنهاست، اما هنوز برای من سخت است. به هر حال، از تلاش لوئیس برای جمع آوری این داده های عظیم و سازماندهی آنها در یک مستند مستقل داستان قدردانی میکنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب فرزندان سانچز


 کتاب پرواز بر فراز آشیانه فاخته
 کتاب گفت و گو با بورخس
 کتاب مگره از خود دفاع می کند
 کتاب یغمای شاهانه ی خورشید
 کتاب جزیره ی سرخ
 کتاب رازوری زنانه